OGŁOSZENIA – 12.03.2023 – III NIEDZIELA ZWYKŁA

 • Pasyjne nabożeństwa w naszym kościele:
  • – Droga Krzyżowa w piątek o 17.30 i w niedzielę o 15.30;
  • – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00. Po Gorzkich Żalach uczczenie relikwii Krzyża św. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny
 • Codziennie na zakończenie adoracji przed Msza św. o 18.00 nowenna przed Uroczystością Św. Józefa.
 • W środę o 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 18.00 Msza Święta o Bożym MiłosierdziuPo Mszy św. w kaplicy Koronka do Bożego Miłosierdzia i uczczenie relikwii Św. Jana Pawła II. Intencje na Mszę św. zbiorową do Bożego Miłosierdzia można złożyć do koszyczka w kaplicy przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
 • Na stoliku pod chórem baranki na wielkanocny stół przysłane przez Caritas. Ofiarą za baranka wspomagamy dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas.
 • We wtorek o 17.30 Wspólnota Nieustającego Różańca poprowadzi w naszym kościele modlitwę różańcową w intencji naszej Ojczyzny.
 • W ramach przygotowania do I Komunii Św. zapraszamy mamy dzieci klas III na spotkanie we wtorek. Rozpoczęcie mszą Św. o 18.00.
 • W przyszłą niedziele rozpoczniemy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Program rekolekcji jest wywieszony w gablotce, jest na stronie parafii i w marcowym czasopiśmie Gotów. Zachęcamy parafian do skorzystania z tej możliwości spotkania z Chrystusem w darze Bożego Słowa, spowiedzi i przyjęcia Komunii św.
 • Chorych , którzy nie będą mogli przyjść na spotkanie rekolekcyjne w naszym kościele odwiedzimy z darem spowiedzi , komunii i namaszczenia w poniedziałek 20 III od 10.00. Tych chorych prosimy zgłosić do przyszłej niedzieli w zakrystii.
 • W przyszłą niedzielę w związku z uroczystością św. Józefa przeżywać będziemy w naszej wspólnocie imieniny Księdza Proboszcza. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w jego intencji w tym dniu na Mszy Świętej o godz. 9:00.
 • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.