OGŁOSZENIA – 5.03.2023 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 • Pasyjne nabożeństwa w naszym kościele:
  • – Droga Krzyżowa w piątek o 17.30 i w niedzielę o 15.30;
  • – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00. Po Gorzkich Żalach uczczenie relikwii Krzyża św. Ofiary składane na tacę na Gorzkich Żalach przeznaczone będą na kwiaty i przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu.
 • Dzisiaj po Mszach św. o 7.00 i 9.00 zmianki tajemnic różańcowych, a w kaplicach według zwyczaju.
 • od soboty na zakończenie wieczornej adoracji będziemy odmawiać litanię do Św. Józefa w ramach nowenny przed Uroczystością Św. Józefa
 • Na stoliku pod chórem są wystawione baranki na wielkanocny stół przysłane przez Caritas. Ofiarą za baranka wspomagamy dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas. Minimalna ofiara za baranka 8 zł.
 • Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się w przyszła niedzielę  po Mszy Św. o 7.00 w sali nad zakrystią.
 • Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół  Osób z Zespołem Downa zwróciło się z prośbą o przeprowadzenie kwesty przed naszym kościołem. Organizują oni szereg form pomocy tak dla rodzin jak i dla samych osób z zespołem Downa. W przyszłą niedzielę będzie można przed naszym kościołem złożyć ofiarę na wsparcie ich działalności.
 • Natomiast Fundacja HCPT działająca dla niepełnosprawnych zaprasza na charytatywne przedstawienie „Bernadetta” w Wielickiej Mediatece 11 III o 18.00.
 • W związku z przebudową strony internetowej parafii mogą pojawić się przez najbliższe tygodnie zakłócenia w jej funkcjonowaniu.
 • Jest możliwość aby na pielgrzymkę na Bałkany pojechał większy autokar. Są dodatkowe miejsca. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Ks. Bartłomiejem.
 • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Gość Niedzielny. Dzisiaj także nasz parafialny Gotów, a w nim rozpoczęcie cyklu dotyczącego spowiedzi, trochę historii nabożeństw pasyjnych oraz plan rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii.
 • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Franciszka Makuch i Krzysztofa Trelę. Dobry Jezu…
 • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.