od 1 III do 31 IIII 2024
INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH MARZEC 2024
1 III – Piątek
6.30 + Jan Flak/38R/, Irena żona
18.00 + Józef Ptasznik, Franciszka żona, ich rodzice
2 III – Sobota
6.30 + Aniela Flak/33R/, Józef mąż, Ireneusz Flak, Zofia żona, Paweł syn, Władysław Trela, Emilia żona
8.30 + Msza Święta za zmarłych
18.00 + Józef Talaga, Emilia żona, Józef Bator, Maria żona, Stanisław syn, Józef Smęder, Maria żona
3 III – Niedziela
7.00 – O łaskę zdrowia i Bożą opiekę dla Marzeny
9.00 + Kazimiera Jaworska, Edward mąż, ich rodzice
10.30 + Kazimierz Rogowski, Franciszek Mars, Jan Piwowarczyk
12.00 + Ignacy, Helena i Stefania Kaszowscy, Janusz Kluska, Barbara żona
17.00 – Dziękczynno – błagalna dla członkiń Róży Św. Marii Magdaleny z Małej Wsi i ich rodzin
4 III – Poniedziałek
6.30 + Wojciech Jagła/7R/, Natalia żona, Jacek syn
18.00 + Henryk Wink, Aniela żona, Andrzej Wilkosz
5 III – Wtorek
6.30 + Leszek Wójcik/8R/
18.00 + Michał Feliksiak/49R/, Anna żona
6 III – Środa
6.30 + Marek Bławut/30R/, Piotr Bławut, Helena żona
6.30 + Wiesław Piaseczny/pogrzebowa/
18.00 + Julia Kania/13R/
7 III – Czwartek
6.30 + Ludwika i Władysław Płatek
6.30 + Stanisława Pasek/pogrzebowa/
18.00 + Stefan Stanek, Anna żona
8 III – Piątek
6.30 + Kazimierz Świder/11R/, jego rodzice i teściowie
18.00 + Władysław Kuczek/12R/, jego rodzice
9 III – Sobota
6.30 + Władysław Lenart, Daniela żona, Bogdan syn, Marian zięć
18.00 + Stefan Makuch, Aniela żona, Monika wnuczka, Stanisław Kotaba, Katarzyna żona, Jan syn
10 III – Niedziela
7.00 – w intencjach Ojca Świętego Franciszka, naszej Ojczyzny, Radia Maryja i TV TRWAM
9.00 + Janina Szostak/1R/, Władysław mąż
10.30 – Dziękczynno – błagalna dla Józefa w 70 rocznicę urodzin
12.00 – Dziękczynno – błagalna dla Kazimiery w 85 rocznicę urodzin
17.00 + Wiesław Marszalik/1R/
11 III – Poniedziałek
6.30 + Mieczysław Szeląg
18.00 + Agnieszka Sadowska/2R/
12 III – Wtorek
6.30 + Rozalia Misiorowska/44R/, Jan mąż
18.00 + Henryk Garbicz
13 III – Środa
6.30 – Dziękczynno – błagalna dla Mikołaja w 18 rocznicę urodzin i w intencji jego rodziny
18.00 + za zmarłych kapłanów pracujących i pochodzących z naszej parafii – od mieszkańców Strumian
14 III – Czwartek
6.30 + Franciszek Smęder, Maria żona, Władysław syn
18.00 – w intencjach Wspólnoty Nieustającego Różańca
15 III – Piątek
6.30 + Krzysztof Kubik/3R/
18.00 – Zbiorowa do Miłosierdzia
16 III – Sobota
6.30 + Jan Pawlak, Maria żona, Jan Twardosz, Maria żona, Stanisław syn
18.00 + Józef Cieśla, Emilia żona, Monika wnuczka, Wojciech Smęder, Hermina żona, Bartek wnuk, Andrzej Pieprzyca
17 III – Niedziela
7.00 + Aniela Rogowska/28R/, Jan mąż, Antoni zięć, Mirosław wnuk, Henryk syn, Lucyna żona
9.00 – w intencji parafian
10.30 + Józef Dziuba
12.00 + Katarzyna Kromer/4R/, Bronisław mąż/9R/, Elżbieta córka, Julia Kmiecik, Władysław mąż
17.00 + Józef Krystian, Maria żona
18 III – Poniedziałek
7.30 + Józef Kotaba, Anna żona, Józef syn, Józefa Talaga
10.00 + Czesław Kupiec/pogrzebowa/
16.00 + Jerzy Kotaba/pogrzebowa/
18.00 + Józef Woźniak, Katarzyna żona, ich dzieci
19 III – Wtorek
7.30 + Józefa Obrzut
16.00 + Franciszek Gawlik/pogrzebowa/
18.00 + Stanisław Zając, Cecylia żona, ich rodzice
20 III – Środa
7.30 + Stanisław Duda, Bronisława żona, ich rodzice
16.00 + Julian Bednarczyk/pogrzebowa/
18.00 + Józef Ptasznik, jego rodzice i rodzeństwo
21 III – Czwartek
6.30 + Stefania i Grzegorz Kiszczakowie i zmarli z rodziny
6.30 + Maria Łaskawska/pogrzebowa/
18.00 + Roman Baś/9R/
22 III – Piątek
6.30 + Stefania Koza, Adam mąż, Stefan Janus
18.00 + Józefa Maniek, Edward mąż, Józef Kalisz, Helena żona, ich rodzice
23 III – Sobota
6.30 + Janina Jagła, jej rodzice, i brat, Stefan Jagła, jego rodzice
18.00 + Maria Jankowska
24 III – Niedziela
7.00 + Zofia Kania/12R/
9.00 + Teresa Matosek/2R/, Witold mąż
10.30 – w intencji parafian
12.00 + Andrzej Pieprzyca, Franciszek Koza, ich rodzice i teściowie
17.00 – Dziekczynno – błagalna dla Aleksandry w 18 rocznicę urodzin
25 III – Poniedziałek
6.30 + Wojciech Świder, Józefa żona, Kazimierz syn
18.00 + Eugenia Gawlik, Józef Gawlik, Helena i Bronisława żony, ich rodzice
26 III – Wtorek
6.30 + Józef Bert, Michalina żona
18.00 + Józefa Kania, Antoni mąż, Jan syn, Anna synowa
27 III – Środa
6.30 + Sylwester Król/R/
6.30 + Piotr Sadowski/pogrzebowa/
18.00 + Bronisław Talaga/2R/, jego rodzice i teściowie
28 III – Czwartek
18.00 – w intencji kapłanów pochodzących i pracujących w naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie
18.00 + za zmarłych kapłanów pracujących i pochodzących z naszej parafii
30 III – Sobota
19.00 – O miłość i pokój od Jezusa Zmartwychwstałego dla całej wspólnoty parafialnej
19.00 – Dziękczynno – błagalna dla rodzin naszej parafii, które przyjęły kapłanów z wizytą duszpasterską
31 III – Niedziela
7.00 + Wiktoria Nowak/12R/, Michał mąż
9.00 + Helena Kulig, Janusz Janiec/2R/
10.30 + Helena Osadnik/3R/, Jerzy mąż
12.00 – Intencja Zbiorowa
17.00 + Władysław Grochal, Karolina żona, ich rodzice