9.07.2023 – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

• we wtorek– święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
    • w środę – wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
    • w czwartek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
    • w sobotę – wspomnienie Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
  • W czwartek dzień fatimski. O 17.15 przed Najświętszym Sakramentem różaniec fatimski,  Maryjna procesja i Msza św.
  • W piątek Wspólnota Nieustającego Różańca o 17.30 poprowadzi modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny.
  • Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i sympatyków tego radia odbędzie się w piątek po Mszy św. o 18.00 w Sali nad zakrystią.
  • Na stoliku prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela i Gotów na lipiec i sierpień.W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Krystynę Szeląg, Bronisława Góreckiego i Lucynę Rogowską. Dobry Jezu…