2.07.2023 – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

• Od dzisiejszej niedzieli przez lipiec i sierpień niedzielne Msze Św. o 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00.
  • Dzisiaj o 15.00 Msza św. w kaplicy w Węgrzcach z racji obchodzonych Dni Węgrzc Wielkich
  • Dzisiaj po Mszach Św. o 7.00 i 9.00 zmianki tajemnic różańcowych w kościele a w kaplicach według zwyczaju. W Węgrzcach zmianki wyjątkowo nie będzie, bo jest Msza św. o 15.00.
    • w poniedziałek – Święto Św. Tomasza, apostoła,
    • we wtorek – Rocznica poświecenia bazyliki metropolitalnej w Krakowie
    • w środę – wspomnienie św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy/ relikwie tej świętej znajdują się w naszym ołtarzu/
    • w czwartek – wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej dziewicy. W tym dniu patronalne Święto chorych.
    • w sobotę – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana
  • W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W czwartek I czwartek miesiąca. O 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nasza comiesięczna modlitwa w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie.
  • W piątek – I piątek miesiąca. Od 17.00 możliwość spowiedzi.
  • Od 9.00 w piątek odwiedziny chorych z komunią św. z racji I piątku.Wyjazd na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasna Górę w przyszła niedziele 9 lipca o 6.00 z parkingu obok kościoła. Są jeszcze wolne miejsca, można zapisać się w zakrystii.Na stoliku pod chórem prasa katolicka Gość Niedzielny, Niedziela.
  • Na nowy tydzień, czas wakacyjny niech nam Chrystus pobłogosławi.