7 IV 2024r. – II Niedziela Wielkanocna – Bożego Miłosierdzia

• Dzisiaj o 15.00 w kaplicy Jezusa Miłosiernego Godzina Miłosierdzia prowadzona przez Scholę Hosanna. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Codziennie o 17.30 półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy 80 Tydzień Miłosierdzia.
  • W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Ten dzień przeżywamy jako Dzień Świętości Życia. W kaplicy na stoliku są deklaracje dla osób chcących podjąć dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zagrożonego grzechem aborcji. Tę deklarację można dziś podpisać i od jutra rozpocząć modlitwę w tej intencji.
  • Próba liturgiczna dla kandydatów do bierzmowania z klas 8 we wtorek – rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18:00. Dla nich również Msza Święta w sobotę o godz. 18:00. Po niej krótkie spotkanie.
  • W przyszła niedzielę o 16.30 Wspólnota Nieustającego Różańca poprowadzi modlitwę różańcową w intencji naszej Ojczyzny.
  • W sobotę od 16.30 spowiedź dla uczniów klas VIII przed bierzmowaniem i świadków bierzmowania. Bierzmowanie będzie w poniedziałek 15 IV  o 18.00.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 7.00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy  w naszej parafii ++ Andrzeja Szczudło i Stanisława Luraniec. Dobry Jezu…
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.