31.03.2024 r. – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

• Drodzy Parafianie!

Na radosne święta Zmartwychwstania Pana naszego Jezusa Chrystusa życzymy Wam, by Jego blask zwyciężający śmierć rozjaśniał doliny zmartwień, przenikał cienie codziennych trudów, umacniał w chwilach boleści, podnosił w czasie słabości i prowadził ku wiecznej radości. Błogosławionych świat Wielkanocnych Wam życzymy!

• Jutro – poniedziałek w oktawie Wielkiej Nocy, II dzień Świąt. Msze Św. według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona na Uniwersytet Papieski JP II w Krakowie.
  • W przyszłą niedzielę przypada Święto Bożego Miłosierdzia.  Nowenna przed Świętem Miłosierdzia dziś i jutro przed Mszą św. o 9.00, a w tygodniu przed Mszą św. wieczorną o 17.45.
  • W Niedzielę Miłosierdzia O 15.00 Nabożeństwo  Godziny Miłosierdzia w naszym kościele poprowadzi Schola Hosanna. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • W czwartek I czwartek miesiąca. O 17.00 Godzina Święta i modlitwa za kapłanów i o dar nowych powołań kapłańskich.
  • W piątek I piątek miesiąca. Od 17.30 do 18.00 możliwość spowiedzi. Od 9.00 odwiedziny chorych z Komunią Św.
  • W sobotę I sobota miesiąca . O 17.15 Medytacja i Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.
  • W piątek z racji Oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W sobotę o 8.30 Msza Święta za zmarłych. Zapraszamy rodziny zmarłych do wspólnej modlitwy. Intencje powierzane Bogu w czasie tej Mszy św. są umieszczone na stronie internetowej parafii i umieszczone w gablotce.
  • Próba liturgiczna przed bierzmowaniem dla VIII klas w czwartek po Mszy św. o 18.00.
  • Intencje pogrzebowe odprawiane poza parafią w kwietniu są w gablotce i na stronie parafii.
  • Polecamy świąteczną prasę katolicką. Na stoliku pod chórem Gość Niedzielny, Niedziela, dla dzieci kwietniowe numery Stasia i Małego Gościa Niedzielnego. Jest także już nowy kwietniowy Gotów.
  • Niech Chrystus Zmartwychwstały wszystkim błogosławi.