14 IV 2024 r. – III Niedziela Wielkanocna

• Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Tydzień Biblijny.
  • Dzisiaj o 16.30 w kościele modlitwa różańcowa w intencji Ojczyzny.
  • Jutro podczas Mszy Św. o 18.00 Ks. Biskup Damian Muskus udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży klas VIII. Otoczmy ich naszą modlitwą. Rodziny przyjmujących bierzmowanie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • W przyszłą niedzielę Niedziela Dobrego Pasterza, którą rozpoczniemy tydzień modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  • Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia. O 18.00 Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Po Mszy św. w kaplicy uczczenie relikwii Św. Jana Pawła II. Intencje na Mszę św. zbiorową do Bożego Miłosierdzia można złożyć do puszki w kaplicy przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
  • Rocznica I Komunii Św. dzieci z klas IV będzie 12 maja w niedzielę o 10.30
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii +Marie Niemiec. Dobry Jezu…
  • Na stoliku prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny

Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.