21 IV 2024 r. – IV Niedziela Wielkanocna

• Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  • W przyszłą niedzielę o 15.30 Msza św. na cmentarzu. Podczas tej Mszy św. w przyszłą niedziele będziemy się modlić w intencji zmarłych których wypominamy w rocznych wypominkach.
  • Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu
  • W piątek po Mszy św. o 18.00 Grupa GTU zaprasza na nabożeństwo Drogi Światła.
  • Kalendarz liturgiczny:

– we wtorek – Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

– w czwartek – Święto Św. Marka, ewangelisty

• W przyszła niedziele jako ostatnią miesiąca taca inwestycyjna. Tymi ofiarami wspomagamy ostatnie prace prowadzone na cmentarzu. Bóg zapłać rodzinom, które swoją ofiarą wsparły ten cel. W ostatnim miesiącu wykonano 350 m2 kostki brukowej. Część należności za te prace mamy już uregulowane, a część będziemy systematycznie spłacać. Jeśli ktoś chciałby wspomóc  ten cel można złożyć ofiarę w kopercie lub przelewem na konto parafii.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Janinę Lidwin. Dobry Jezu…
  • Na stoliku prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny