7 I 2024 r. – Niedziela Chrztu Pańskiego

• W dzisiejszą niedziele kończy się w liturgii okres Narodzenia Pańskiego. Jednak w tradycji polskiej wystrój świąteczny kościoła pozostaje do 2 lutego. Także do tego czasu śpiewamy w kościele kolędy.
  • Codziennie o 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Dzisiaj o 13.00 młodzież z KSM w dolnym kościele przedstawi jasełka.
  • Trwa czas wizyty duszpasterskiej ”Kolęda”. Dziękując za życzliwe przyjęcie, otaczamy nieustanną modlitwą rodziny, które przyjmują w swoich domach dar Bożego błogosławieństwa. Program kolędy jest umieszczony w gablotce i na stronie internetowej parafii.
  • Dzisiaj o 15.00 w pawilonie wielofunkcyjnym w Węgrzcach Wielkich spotkanie opłatkowe.
  • W przyszłą niedzielę  o 15.00 w Domu Ludowym w Małej Wsi spotkanie opłatkowe dla mieszkańców Małej Wsi.
  • Także w przyszłą niedzielę  o 15.00 w Świetlicy w Kokotowie spotkanie opłatkowe dla mieszkańców Kokotowa.
  • W przyszłą niedzielę o 16.30 Wspólnota Nieustającego Różańca poprowadzi w naszym kościele modlitwę różańcową w intencji naszej Ojczyzny.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja ma spotkanie w przyszła niedzielę po Mszy Św. o 7.00.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka. Niedziela i Gość Niedzielny. Dziś także do nabycia nowy styczniowy numer czasopisma Gotów.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Andrzeja Jarzynę. Dobry Jezu…

Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.