14.01.2024 r. – 2. Niedziela Zwykła

• W  tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
    • we środę – wspomnienie Św. Antoniego, opata
    • w piątek – wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  • W przyszłą niedzielę Dzień Babci i Dziadka. Otaczamy wszystkie babcie i dziadków życzliwością serca i modlitwą.
  • Codziennie o 17.30 w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Od 18 do 25 stycznia przeżywamy w kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia. O 18.00 Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Intencje na Msze św. zbiorową można złożyć do puszki w kaplicy.
  • Dzisiaj o 15.00 w Małej Wsi i Kokotowie spotkania opłatkowe dla mieszkańców.
  • Otaczamy nieustanną modlitwą rodziny, które odwiedzamy z Wizytą Duszpasterską. Program tej wizyty jest w gablotce i na stronie internetowej parafii
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Wiesława Piasecznego. Dobry Jezu…
  • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.