21.01.2024 r. – 3. Niedziela Zwykła

• W dzisiejsza niedziele przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Niech ta niedziela będzie dla nas zachętą do częstszego czytania Pisma Świętego.
  • W  tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy
    • w środę – wspomnienie Św. Franciszka Salezego biskupa i doktora Kościoła,
    • w czwartek – Święto nawrócenia Św. Pawła, apostoław piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa,
    • W środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.W piątek po Mszy Św. o 18.00 Wieczór Uwielbienia.
  • W przyszłą niedzielę 28 I w naszej parafii rozpoczniemy 40-godzinne nabożeństwo. Adoracja szczególnie dla mieszkańców Strumian i Małej Wsi.

Program nabożeństwa:

– po Mszy św. o 7.00 i 9.00 Adoracja dla wszystkich

– po Mszy św. o 10.30 krótka Adoracja dla dzieci

– od 13.00 do 14.00 młodzież z KSM

– od 14.00 do 15.15 mieszkańcy Strumian

– od 15.15 do 16.30 mieszkańcy Małej Wsi

– 16.30 Nieszpory

• W przyszła niedziele taca inwestycyjna. Ofiary składane w ramach tacy inwestycyjnej w tym roku przeznaczone na prace, które rozpoczniemy na wiosnę na cmentarzu parafialnym.
  • W przyszła niedzielę na Mszy św. o 12.00 Grupa Kolędnicza z Kokotowa zaśpiewa dla nas kolędy i pastorałki. W imieniu kolędników serdecznie zapraszamy.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Stanisławę Pasek i Jerzego Kotabę. Dobry Jezu…
  • Na stoliku prasa katolicka