7.05.2023 – V NIEDZIELA WIELKANOCNA

• Dzieci I Komunijne przeżywają Biały Tydzień. Zapraszamy ich z rodzicami do wspólnej modlitwy. O 17.45 majówka a później Msza św. Dzisiaj majówka o 16.45.
    • w poniedziałek – Uroczystość Św. Stanisława , biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej,
  • W przyszłą niedzielę 14 V maja Uroczystości ku czci św. Stanisława w Krakowie. Procesja z Wawelu i Msza św. na Skałce. Ks. Arcybiskup serdecznie zaprasza diecezjan do wspólnej modlitwy.
  • W sobotę  o 17.00 rozpoczęcie nabożeństw fatimskich. Najpierw krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.20 Różaniec Fatimski, późnej maryjna procesja ze śpiewem litanii loretańskiej i Msza święta. Zapraszamy chętne dziewczęta do noszenia figury Matki Bożej Fatimskiej.
  • W niedzielę o 16.15 Wspólnota Nieustającego Różańca poprowadzi modlitwę różańcową w intencji naszej Ojczyzny.
  • W sobotę 13 V o 8.30 Msza Święta za zmarłych. Zapraszamy rodziny zmarłych do wspólnej modlitwy. Intencje powierzane Bogu w czasie tej Mszy św. są umieszczone na stronie internetowej parafii i umieszczone w gablotce.
  • W przyszła niedziele po Mszy św. o 7.00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w Sali nad zakrystią.
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej Gość Niedzielny i Niedziela do nabycia na stoliku pod chórem.