14.05.2023 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

• Dzisiaj o 16.15 różaniec w intencji Ojczyzny, o 16.45 nabożeństwo majowe. W tygodniu o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i o 17.45 majówka.
  • W poniedziałek , wtorek i środę w ramach dni Krzyżowych modlitwa o urodzaje i za kraje głodujące. O 17.30 procesja pod krzyż misyjny z modlitwą o urodzaje i zachowanie od kataklizmów.
  • W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 18.00 Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Po Mszy św. w kaplicy Koronka do Bożego Miłosierdzia i uczczenie relikwii Św. Jana Pawła II. Intencje na Mszę św. zbiorową do Bożego Miłosierdzia można złożyć do puszki w kaplicy przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  • Kalendarz liturgiczny:
    • we wtorek – Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski,
  • W czwartek po Mszy św. o 18.00 zapraszamy dzieci klas IV na spotkanie przed rocznicą I Komunii św.
  • W przyszłą niedziele na Mszy św. o 10.30 rocznica I Komunii św. dzieci z klas IV. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na dziękczynną Eucharystię.
  • Dziękujemy rodzicom dzieci I Komunijnych za dar ołtarza przekazany na potrzeby parafii w kwocie 5220 zł.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela. Jest także nowy majowy parafialny miesięcznik Gotów.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Kazimierę Rajczyk, Krystynę Smęder, Michała Krzyżanowskiego i Stanisławę Janus. Dobry Jezu…