21.05.2023 – NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

• Nabożeństwa majowe dzisiaj o 16.45 a w tygodniu o 17.45.
  • Od poniedziałku podczas nabożeństw majowych modlitwy przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  • Młodzież z KSM wraz ze strażakami zapraszają na Parafialny Dzień Dziecka, który odbędzie się 28 maja/przyszła niedziela/ po Mszy Św. o 10.30 w ogrodzie za plebanią. Naszym najmłodszym obiecujemy świetną zabawę, wiele innych atrakcji i coś do jedzenia. Serdecznie zapraszamy.
  • W piątek po Mszy Św. o 18.00 Wieczór Uwielbienia.
  • W przyszłą niedzielę o 10.00 Msza Św. w kaplicy w Kokotowie.
  • W przyszłą niedzielę Msza św. o 15.30 w kaplicy na cmentarzu.
  • Także w przyszła niedzielę jako ostatnia miesiąca taca inwestycyjna.
  • Kalendarz Liturgiczny:
    • w środę – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
    • w piątek – wspomnienie Św. Filipa Nereusza, kapłana
  • I Komunia Święta w 2024 roku planowana jest w I sobotę miesiąca maja /4 maja/, jeśli nie wypadną jakieś szczególne inne okoliczności.
  • Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w poniedziałek o 18:30 w zakrystii. Zapraszamy chłopców z klas trzecich oraz starszych.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Justynę Skoczek i Siostrę Bonawenturę Obliczankę. Dobry Jezu…