5 XI 2023 r. – 31. Niedziela Zwykła

• W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
    • w czwartek – Rocznica Poświecenia Bazyliki Laterańskiej
    • w piątek – wspomnienie Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
    • w sobotę – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu przypada Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji Ojczyzny. Msze św. w naszym kościele o 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Po Mszy Św. o 11.00 Schola Hosanna i KSM zapraszają do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.
  • Dzisiaj po Mszach św. o 7.00 i 9.00 zmianki tajemnic różańca w kościele, a w kaplicach według zwyczaju.
  • Codziennie w dni powszednie o 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z wypominkami jednorazowymi i modlitwami za zmarłych.
  • Spotkanie dla ministrantów i lektorów we wtorek. Spotkanie rozpocznie się Mszą Św. o 18.00.
  • Spotkanie dla uczniów klas VII w ramach przygotowania do bierzmowania w  środę po Mszy św. o 18.00.
  • Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w przyszła niedzielę po Mszy św. o 7.00.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela oraz listopadowy Gotów.

Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.