12 XI 2023 r. – 32. Niedziela Zwykła

– w poniedziałek – wspomnienie świętych Benedykta, Jana Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

–  w piątek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

–  w sobotę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

• W ciągu tygodnia codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i wypominki jednorazowe za zmarłych.
  • W środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona wypominkami i Koronką do Bożego Miłosierdzia. O 18.00 Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Intencje na Msze Świętą zbiorową można złożyć do puszki w kaplicy.
  • We wtorek o 17.30 Wspólnota Nieustającego Różańca poprowadzi modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny.
  • W środę po Mszy Św. o 18.00 spotkanie uczniów klas VII w ramach przygotowania do bierzmowania.
  • Dzieci od I do V klasy Szkoły Podstawowej zapraszamy na spotkania Oazy Dzieci Bożych. Pierwsze spotkanie w najbliższą sobotę 18 XI o 10.30 w salce nad kaplicą. Wejście do salki z tyłu kościoła.
  • W przyszłą niedzielę Schola Hosanna bezpośrednio po Mszy Św. o 10.30 zaśpiewa w naszym kościele krótki koncert z okazji zbliżającego się święta patronki muzyki kościelnej Św. Cecylii. W imieniu Scholi serdecznie zapraszamy.
  • Na stoliku prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Romana Knurowskiego. Dobry Jezu…
  • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.