19 XI 2023 r. – 33. Niedziela Zwykła

• W liturgii Kościoła wspominamy:

– w poniedziałek – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

– we wtorek– wspomnienie Ofiarowania NMP

– w środę – wspomnienie Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej

– w piątek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

• Codziennie w dni powszednie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i wypominki jednorazowe za zmarłych.
  • Wieczór uwielbienia w najbliższy piątek po wieczornej Mszy Świętej.
  • W przyszłą niedzielę Mszę Św. o 12.00 odprawi Ksiądz Neoprezbiter Piotr Leśniak pochodzący z Bęczarki a związany z naszą parafią od dzieciństwa. Po Mszy św. Ks. Piotr udzieli wiernym prymicyjnego błogosławieństwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • W przyszłą niedzielę o 15.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji tych zmarłych, których pożegnaliśmy w naszej parafii w ostatnich 12 miesiącach. Wszyscy zmarli będą wspomniani, a przedstawiciele rodziny otrzymają znicze, które po zakończeniu Mszy św. zaniosą na cmentarz. Serdecznie zapraszamy rodziny pogrążone w żałobie.
  • W związku z akcją Polak z sercem młodzież z KSM będzie zbierać żywność z długim terminem ważności, środki chemiczne, oraz artykuły szkolne i biurowe dla Polaków w trudnej sytuacji na Litwie i Ukrainie. Te produkty można składać w kiosku po Mszach wieczornych w piątki i soboty. Więcej informacji o akcji na ulotkach leżących z tyłu kościoła i plakacie na kiosku.
  • W przyszła niedzielę taca inwestycyjna.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Joannę Gawlik. Dobry Jezu…
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.