4.02.2024 r. – 5. Niedziela Zwykła

• w poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, /po rannej Mszy Św. błogosławieństwo chleba i wody/
    • we wtorek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy,
    • w sobotę – wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy,
    • w przyszłą niedzielę – wspomnienie NMP z Lourdes. Przeżywamy w tym dniu  Światowy Dzień Chorego. Otoczmy w tym dniu naszą modlitwą wszystkich doświadczonych krzyżem choroby i cierpienia.
    •  Dzisiaj zmianki tajemnic Różańca św. w kościele o 7.00 i 9.00, w kaplicach jak zwykle.
    • \W przyszłą niedzielę 11 II w naszej parafii III dzień 40-godzinnego nabożeństwa. Adoracja szczególnie dla mieszkańców Kokotowa i Śledziejowic.

Program nabożeństwa:

– po Mszy św. o 7.00 i 9.00 Adoracja dla wszystkich

– po Mszy św. o 10.30 dzieci

– od 13.00 do 14.00 uczniowie klas VII

– od 14.00 do 15.15 mieszkańcy Kokotowa

– od 15.15 do 16.30 mieszkańcy Śledziejowic

– 16.30 Nieszpory

• W dni powszednie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • We wtorek po Mszy Św. o 18.00 w kościele spotkanie dla uczniów klas VIII w ramach przygotowania do bierzmowania. Młodzież ta przyjmie sakrament bierzmowania 15 kwietnia br.
  • Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 7.00.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Marie Łaskawską, Czesława Kupca, Piotra Sadowskiego i Irenę Batko. Dobry Jezu…
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny, dla dzieci Staś i Mały Gość Niedzielny. Gotów na luty będzie w przyszłą niedzielę.