31 XII 2023 r. – Niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

• W poniedziałek – Nowy Rok 2024 – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. według niedzielnego porządku. W tym dniu modlimy się o pokój.
  • W sobotę 6 I – Uroczystość Objawienia Pańskiego/ Trzech Króli/.  Modlimy się w tym dniu w intencji Misji św. i naszą ofiarą na tace wspomagamy w tym dniu  dzieło Misji św. Na Mszach św. w tym dniu poświęcenie kadzidła i kredy. Msze Święte w tym dniu według niedzielnego porządku. Liturgię Mszy Św. o 9.00 śpiewem kolęd i pastorałek ubogaci Grupa Kolędnicza z Małej Wsi.
  • W czwartek od 17.00 do 18.00 Godzina Święta, nasza comiesięczna modlitwa przed Najświętszym Sakramentem za powołanych do kapłaństwa i o dar nowych powołań.
  • W piątek I piątek miesiąca. Od 17.00 do 18.00 możliwość spowiedzi z racji I piątku. Od 9.00 odwiedziny chorych z Komunią św.
  • W sobotę I sobota miesiąca. O 17.15 różaniec I sobotni wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.
  • W sobotę o 7.00 Msza Święta za zmarłych. Zapraszamy rodziny przeżywające czas żałoby do wspólnej modlitwy. Intencje powierzane Bogu w czasie tej Mszy św. są umieszczone na stronie internetowej parafii i w gablotce.
  • KSM zaprasza na Jasełka 6 i 7 I o 13.00 do dolnego kościoła.
  • W przyszła niedzielę 7 I o 15.00 w pawilonie wielofunkcyjnym w Węgrzcach Wielkich tradycyjny opłatek dla mieszkańców Węgrzc Wielkich.
  • Zmianki tajemnic różańca w przyszła niedzielę po Mszy św. o 7.00 i 9.00 i w kaplicach według zwyczaju.
  • Intencje pogrzebowe odprawiane poza parafią w styczniu są wywieszone w gablotce i umieszczone na stronie internetowej parafii.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka. Niedziela oraz dla dzieci styczniowy Staś i Mały Gość Niedzielny.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Zdzisława Pieprzycę. Dobry Jezu…
  • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.