3 IX 2023 ROKU – 22  NIEDZIELA ZWYKŁA

• w piątek – święto Narodzenia NMP
  • W czwartek I czwartek miesiąca. Od 17.00 Godzina święta i nasza modlitwa za powołanych do kapłaństwa i o dar nowych powołań kapłańskich i zakonnych.
  • W przyszła niedzielę na Mszę św. o 10.30 zapraszamy I klasistów – poświecimy dla nich tornistry z książkami i przyborami szkolnymi.
  • Msza święta niedzielna o 10.30 odprawiana jest szczególnie dla dzieci. Zapraszamy dzieci z rodzicami do wspólnej modlitwy.
  • Codziennie w dni powszednie od 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu. We wtorek na zakończenie adoracji litania do Św. Józefa.
  • W przyszłą niedzielę o 10 Msza Święta w kaplicy w Śledziejowicach.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja będzie miało spotkanie w piątek 8 IX po Mszy św. wieczornej.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela. Dzisiaj także na stoliku nasz parafialny miesięcznik Gotów na wrzesień.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: + Tadeusza Piórkowskiego. Dobry Jezu…
  • Niech Boże błogosławieństwo wspiera Was w kolejnym tygodniu dążenia do świętości.