10 IX 2023 – 23. NIEDZIELA ZWYKŁA

• w środę – wspomnienie Św. Jan Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła. Jest to także dzień fatimski. O 17:20 różaniec i procesja maryjna.
    • w czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O 17.30 Wspólnota Nieustającego Różańca poprowadzi modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny
    • w piątek – wspomnienie NMP Bolesnej
    • w sobotę – wspomnienie męczenników Korneliusza, papieża,  i Cypriana, biskupa
  • W piątek III piątek miesiąca – dzień szczególnej czci Bożego Miłosierdzia. O 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia . O 18.00 Eucharystia. Intencje na Mszę zbiorową można złożyć do puszki w kaplicy.
  • We wtorek po Mszy Św. o 18.00 Ksiądz Diakon będzie miał spotkanie z cała Służbą Liturgiczną. Zapraszamy wszystkich ministrantów i Lektorów.
  • Zapraszamy Rodziców i uczniów klas VIII na spotkanie rozpoczynające bezpośredni rok przygotowania do bierzmowania w środę po wieczornej Mszy św. Gdyby były osoby powyżej 8 klasy, które nie były do bierzmowania a chcą przystąpić do tego sakramentu w naszej parafii zapraszamy także na to spotkanie. Tych, którzy jeszcze tego nie uczynili prosimy o przyniesienie indeksów z klasy VII
  • KSM zaprasza młodzież na spotkania w piątki o 18.00.
  • W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie dzień modlitwy za młodzież. Na ręce przedstawicieli naszej młodzieży w tym dniu przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszki na cele duszpasterstwa młodzieży w naszej parafii i archidiecezji Krakowskiej.
  • W przyszłą niedzielę o 10:00 Msza Święta w kaplicy w Małej Wsi.
  • Na stoliku prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  • W przyszła niedzielę 17 IX Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej. O 9.00 Droga Krzyżowa od Piłata i o 11.30 Msza św. w intencji rodzin
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: ++ Józefa Sobiechowskiego i Wiesława Jach. Dobry Jezu…

Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.