17 IX 2023 – 24. Niedziela Zwykła

• w poniedziałek – Święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
    • w środę – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i towarzyszy
    • w czwartek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
    • w sobotę – wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera
  • Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej  w zakrystii o 18.30.
  • Zespół uwielbieniowy GTU zaprasza chętnych do wspólnego śpiewu na pierwszą próbę we wtorek o godz. 19 w salce nad zakrystią – wejście z tyłu kościoła.
  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.
  • W czwartek po Mszy św. o 18.00 w kościele spotkanie z rodzicami dzieci klas III, które w tym roku przygotowują się do I Komunii Św.
  • Codziennie w dni powszednie w naszym kościele o 17.30 półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W przyszła niedzielę Msza Święta na cmentarzu o godz. 15:30.
  • W przyszła niedzielę, jako ostatnią niedzielę miesiąca, taca inwestycyjna.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
    • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.