24 IX 2023 – 25. Niedziela Zwykła

• Dzisiaj o 15.30 Msza św. na cmentarzu.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy Różańcowej. Zachęcamy parafian, do udziału w nabożeństwach różańcowych, które w tygodniu będą odprawiane o 17.30, a w niedziele o 16.30. Zachęcamy także parafian do wspólnej rodzinnej modlitwy w domach na różańcu w tym różańcowym miesiącu
      • w środę – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana
      • w czwartek – wspomnienie Św. Wacława, męczennika
      • w piątek  – Święto  Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu przypada dzień imienin Ks. Michała. Otoczmy jego osobę w tym dniu szczególną modlitwą i życzliwością serca. Msza św. w intencji Ks. Michała z okazji imienin będzie odprawiona w piątek o 18.00.
      • w sobotę – wspomnienie Św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła
  • W piątek po Mszy św. o 18.00 wieczór uwielbienia.
  • Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w poniedziałek po Mszy św. o 18.30 w zakrystii.
  • Dziękujemy za wystrój kwiatowy kościoła we wrześniu mieszkańcom Strumian. W październiku troskę o kwiaty do kościoła powierzamy mieszkańcom Kokotowa.
  • Na stoliku prasa katolicka; Gość Niedzielny i Niedziela.
  • Na nowy tydzień życzymy Bożej opieki i Bożego błogosławieństwa.