1 X 2023 r. – 26. Niedziela Zwykła

• Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o 17.30 a w niedzielę o 16.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w naszym kościele, ale i w gronie rodzinnym.
    • w poniedziałek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów
    • w środę – wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu
    • w czwartek – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
    • w czwartek – I czwartek miesiąca. O 17.00 Godzina święta i nasza modlitwa w intencji powołanych do służby Bożej i o dar nowych powołań kapłańskich i zakonnych.
    • W piątek I piątek miesiąca. Od 17.00 spowiedź I piątkowa.
    • w sobotę – wspomnienie NMP Różańcowej. O 17.15 modlitwa wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.
  • W I piątek od 9.00 odwiedziny chorych z Komunią świętą.
  • W przyszłą niedziele o 10.00 Msza Św. w kaplicy w Węgrzcach Wlk. z racji wspomnienia Matki Bożej Królowej Różańca Świętego. Składka z tej Mszy przeznaczona będzie na remont tamtejszej kaplicy.
  • W sobotę o 8.30 comiesięczna Msza Święta za zmarłych. Rodziny przeżywające czas żałoby zapraszamy do wspólnej modlitwy. Intencje tej Mszy św. są w gablotce i na stronie internetowej parafii.
  • Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się w przyszłą niedzielę, 8 października, po Mszy Świętej o godz. 7 w Sali nad zakrystią.
  • Intencje pogrzebowe odprawiane w październiku poza parafią są w gablotce i na stronie parafii.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka. Gość Niedzielny, Niedziela oraz na październik Staś i Mały Gość Niedzielny dla dzieci. Jest też dzisiaj październikowy numer parafialnego Gotów.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.