3.03.2024 r. – III Niedziela Wielkiego Postu

• Pasyjne nabożeństwa w naszym kościele:

– Droga Krzyżowa w piątek o 17.30 i w niedzielę o 15.30;

– Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00. Po Gorzkich Żalach uczczenie relikwii Krzyża św. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny

• W środę o 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  • Na stoliku pod chórem baranki na wielkanocny stół przysłane przez Caritas. Ofiarą za baranka wspomagamy dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas.
  • Spotkanie dla uczniów klas VIII w ramach przygotowania do bierzmowania we wtorek po Mszy św. o 18.00 w kościele.
  • Spotkanie dla rodziców uczniów klas VIII w piątek po Mszy św. o 18.00 w kościele.
  • W przyszła niedziele 10 marca Drogę Krzyżową o 15.15 poprowadzi nasz Chór Parafialny. Podczas Drogi Krzyżowej wykona szereg pieśni pasyjnych będących uzupełnieniem rozważań. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • W najbliższy piątek i sobotę 8 i 9 marca młodzież ze Szkolnego Koła Caritas w Węgrzcach Wielkich prowadzić będzie świąteczną zbiórkę żywności długoterminowej w sklepach Kropka, ZAK i Carrefour Express.
  • Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w następną niedzielę po Mszy św. o 7.00.
  • Na stoliku prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela oraz dla dzieci Staś i Mały Gość Niedzielny. Jest także nowy Gotów z programem rekolekcji parafialnych i planem Wielkiego Tygodnia.