25.02.2024 r. – II Niedziela Wielkiego Postu

• Pasyjne nabożeństwa w naszym kościele:

– Droga Krzyżowa w piątek o 17.30 i w niedzielę o 15.30;

– Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00. Po Gorzkich Żalach uczczenie relikwii Krzyża św. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.

• W piątek I piątek miesiąca. Od 17.00 do 18.00 spowiedź  I piątkowa.

Od 9.00 w piątek odwiedziny chorych z komunia Św. I piątkową.

• W sobotę I sobota miesiąca. O 17.15 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.
  • W przyszła niedzielę zmianki tajemnic różańcowych w kościele po Mszach św. o 7.00 i 9.00, a w kaplicach według zwyczaju.
  • W sobotę o 8.30 Msza Święta za zmarłych. Zapraszamy rodziny zmarłych do wspólnej modlitwy. Intencje powierzane Bogu w czasie tej Mszy św. są umieszczone na stronie internetowej parafii i umieszczone w gablotce.
  • Spotkanie dla młodzieży z klas VIII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania będzie w piątek po Mszy św. o 18.00 w kościele.
  • Intencje pogrzebowe odprawiane poza parafią są wywieszone w gablotce i umieszczone na stronie parafii.
  • Na stoliku prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Emila Noska. Dobry Jezu…