18.02.2024 r. – I Niedziela Wielkiego Postu

• Pasyjne nabożeństwa w naszym kościele:

– Droga Krzyżowa w piątek o 17.30 i w niedzielę o 15.30;

– Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00. Po Gorzkich Żalach uczczenie relikwii Krzyża św. Ofiary składane na tacę na Gorzkich Żalach przeznaczone będą na kwiaty i przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu.

• W środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • Codziennie w dni powszednie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi
  • Rekolekcje wielkopostne będą w naszej parafii od 17 do 20 marca.
  • W piątek po Mszy Św. o 18.00 Wieczór Uwielbienia.
  • W przyszła niedzielę jako ostatnią miesiąca taca inwestycyjna.
  • Pracownicy Kopalni Soli w Wieliczce zapraszają do wspólnej modlitwy w kaplicy Św. Kingi w podziemiach Kopalni Soli w Wieliczce. Mamy 40 zaproszeń do uczestnictwa w tej modlitwie 10 III /niedziela/. W programie Droga Krzyżowa, Msza św. i Gorzkie Żale. Po modlitwie przejście trasą turystyczną do komory Warszawa na poczęstunek. Po posiłku pobyt w Muzeum Żup Krakowskich. Koszt 30 zł. Zjazd do kopalni Szybem Daniłowicza od 6.30. Chętne osoby prosimy o kontakt z Diakonem Piotrem po Mszach w zakrystii.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii ++ Kazimierza Staroń, Władysława Batko, Józefę Krzysztofek i Antoninę Banaś. Dobry Jezu…
  • Na stoliku prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela. Jest także specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony tematyce pasyjnej w cenie 14 zł.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.