15 X 2023 r. – 28. Niedziela Zwykła

• Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 16.30.
  • W zakrystii po Mszach Św. przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe. Kartki wypominkowe można zabrać ze stolika pod chórem.
  • Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Ofiarą do puszki przed kościołem wspomagamy Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia , na stypendia dla zdolnej biednej młodzieży.
    • w poniedziałek – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej
    • we wtorek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
    • w środę– Święto św. Łukasza, ewangelisty,
    • w piątek – Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej i miasta Krakowa
    • w przyszłą niedzielę  – Uroczystość Św. Jana Pawła II, papieża, głównego patrona Województwa Małopolskiego
  • W środę po różańcu nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w kościele niedzielę misyjną. Ofiara złożona na tacę przeznaczona na potrzeby misji.
  • Spotkanie dla uczniów klas VII w ramach I roku przygotowania do bierzmowania w środę. Rozpoczęcie Msza św. o 18.00.
  • W piątek III piątek miesiąca – dzień szczególnej czci Bożego Miłosierdzia. O 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia, różaniec . O 18.00 Eucharystia. Intencje na Mszę zbiorową można złożyć do puszki w kaplicy.
  • Wieczór uwielbienia wyjątkowo w tym miesiącu w najbliższy piątek po Mszy Św. o 18.00.
  • Katecheci z naszej parafii zapraszają na konkurs na najpiękniejszy różaniec. Forma wykonania dowolna. Podpisane różańce(imię, nazwisko i wiek) można składać w szkołach u katechetów lub w zakrystii do 23 X. Wręczenie nagród odbędzie się 29 X po Mszy św. o 10.30.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.

Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.