22 X 2023 r. – Uroczystość św. Jana Pawła II

• Nabożeństwa różańcowe dzisiaj o 16.30 , w dni powszednie o 17.30. Szczególnie w tym tygodniu modlić będziemy się na różańcu w intencji misji św. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny.
  • Po Mszach Św. w zakrystii przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.
    • w sobotę – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  • W przyszła niedziele o 15.30 Msza św. w kaplicy na cmentarzu.
  • Przypominamy. że w internecie funkcjonuje strona naszego cmentarza pod zakładką ecmentarz. Można odnaleźć tam nasz cmentarz i sprawdzić ważność opłaty za swój grób. Spora część grobów i rezerwacji pod groby nie ma przedłużonej dzierżawy miejsca. Prosimy te sprawy załatwiać w kancelarii parafialnej w środę między 17.00 a 18.00.
  • W środę o 20.00 spotkanie z Radą parafialną na plebanii.
  • W przyszłą niedziele taca inwestycyjna. Intencje Mszy Świętych na 2024 rok będziemy przyjmować od 6 listopada.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Władysławę Juras. Dobry Jezu…
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.