12 V 2024 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa

• Nabożeństwa majowe dzisiaj o 16.45 a w tygodniu o 17.45.
  • Od poniedziałku podczas nabożeństw majowych modlitwy przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  • W poniedziałek o 17.30  Nabożeństwo Fatimskie /różaniec , Maryjna procesja i Msza Św./
  • We wtorek o 17.30 Różaniec w intencji Ojczyzny prowadzony przez Wspólnotę Nieustającego Różańca.
  • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 18.00 Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Po Mszy św. w kaplicy koronka i uczczenie relikwii Św. Jana Pawła II. Intencje na Mszę św. zbiorową do Bożego Miłosierdzia można złożyć do puszki w kaplicy przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
  • W piątek po Mszy Św. o 18.00 Wieczór Uwielbienia z czuwaniem przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  • W przyszłą niedzielę o 10.00 Msza Św. w kaplicy w Kokotowie.
  • Także w przyszła niedzielę podczas Mszy Św. o 12.00 poświęcony zostanie Sztandar Klubu Sportowego „Strażak” z Kokotowa.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 7.00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • W najbliższy tygodniu panie z Małej Wsi będą w Małej Wsi zbierać ofiary na kwiaty do kościoła i przygotowanie ołtarza Bożego Ciała.
  • Kalendarz Liturgiczny:

– we wtorek– Święto Św. Macieja apostoła

– w czwartek – Święto Św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika

• W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Annę Ptasznik i Huberta Michalika. Dobry Jezu…