9 czerwca 2024 r. – X Niedziela Zwykła

• Nabożeństwa czerwcowe o 17.30 w dni powszednie, w niedziele o 16.45
  • we wtorek – wspomnienie Św. Barnaby, apostoła,
  • w czwartek – wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła
  • w piątek – wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennikaW czwartek dzień Fatimski. O 17.20 różaniec fatimski.W piątek o 17.15 Wspólnota Nieustającego Różańca odmówi różaniec w intencji Ojczyzny.
  • W przyszłą niedzielę na Mszę św. o 10.30 zapraszamy dzieci i młodzież naszych szkól i przedszkoli z rodzicami, dyrekcje, nauczycieli i poczty sztandarowe. Będziemy dziękować Bogu za zbliżający się koniec roku szkolnego i modlić się o Bożą opiekę na czas wakacji.
  • W najbliższą sobotę 15 VI w bazylice Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach o 11.00 zakończenie Kongresu Eucharystycznego i Beatyfikacja Sługi Bożego Ks. Michała Rapacza. Na stoliku obok prasy katolickiej są karty wstępu na tę uroczystość dla chętnych osób.
  • Spotkanie dla uczniów klas VII w ramach pierwszego roku przygotowania do bierzmowania w środę. Rozpoczęcie Mszą św. o 18.00. Proszę na spotkanie przynieść uzupełnione indeksy.
  • Schola Hosanna zaprasza w sobotę 15 VI po Mszy św. wieczornej na koncert „Dziękuję mamo, dziękuje tato”. Koncert odbędzie się w dolnym kościele. Będzie to całkiem nowy repertuar scholii. Zaśpiewają i zagrają o rodzinie. Po koncercie zachęcają do wsparcia organizowanych przez siebie warsztatów liturgiczno- muzycznych
  • Sołtys Wsi, OSP, LKS Strażak oraz Stowarzyszenie Nasz Kokotów zapraszają w dniach 15 -16 VI od 15.00 na I Dni Kokotowa na Stadionie LKS Strażak Kokotów.
  • Organizowany jest wyjazd na 33 Pielgrzymkę Radia Maryja na Jasną Górę 14 VII br. Zapisy w zakrystii u kościelnego.
  • Ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym Oazy Dzieci Bożych w sobotę o 10.30 w Sali nad kaplicą.
  • Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizacje Parafialnego Dnia Dziecka. Dziękujemy za poświęcony czas, który sprawił, że ten dzień był pełen radości zabawy. Szczególne podziękowanie kierujemy na ręce Ks. Proboszcza, Sołtysa Kokotowa Pawła Gajosa, Łukasza i Agaty Flak, STRAŻAKA Kokotów, OSP Kokotów, mam ze Scholi Hosanna oraz pani Magdy Luraniec, Służby Liturgicznej, Grupy GTU, Rady Rodziców ze szkoły w Węgrzcach a także Weronice i Gabrieli Wiśniewskim, Szymonowi Flak, Zosi Pieprzyca, Kamilowi i Ewelinie Kaganek, Agnieszce Grochal.
  • Na stoliku prasa katolicka: Gość Niedzielny i specjalny wakacyjny numer Gościa Niedzielnego.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.