4.06.2023 – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

• Dziś nabożeństwo czerwcowe o 16:45. W dni powszednie o 17.30 adoracja i nabożeństwo czerwcowe.
    • w czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa/Boże Ciało/. Msze Święte w tym dniu w naszej parafii o 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Po Mszy Świętejo 9.00 uroczysta procesja do 4 ołtarzy. Trasa procesji tak jak w poprzednie lata. Zachęcamy parafian do udziału w procesji i prosimy o przygotowanie ołtarzy i całej oprawy procesyjnej. Zapraszamy dzieci dzwoniące i sypiące kwiaty, dzieci w strojach I komunijnych, noszących obrazy i chorągwie. Strażaków bardzo prosimy o zabezpieczenie trasy przejścia procesji. Od piątku przez cały tydzień oktawa Bożego Ciała. O 17.30 nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną.
  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • KSM Archidiecezji Krakowskiej serdecznie zaprasza do udziału w obozach wakacyjnych dla dzieci i młodzieży. Te obozy w Niedzicy, Ustce i Ochotnicy Dolnej. Więcej in formacji na stronie: wakacjezwartościami.pl
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja ma swoje spotkanie w piątek 9 czerwca po Mszy Św. wieczornej.
  • Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprasza na koncert muzyki religijnej ”Solne Uwielbienie” w Boże Ciało o 19.00 na rynku Górnym w Wieliczce. Wystąpi grupa Solne Uwielbienie, kwartet smyczkowy oraz ARKADIO. Na zakończenie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Stowarzyszenie  „Nasz Kokotów” w dniu 10 VI organizuje „Dzień Dziecka” w Kokotowie od 15.00 do 20.00 . stowarzyszenie serdecznie zaprasza.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela. Dziś także jest nowy Gotów na miesiąc Czerwiec.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Józefa Królika. Dobry Jezu…