11.06.2023 – X NIEDZIELA ZWYKŁA

• Nabożeństwa czerwcowe z procesją o 17.30 w dni powszednie, a dzisiaj o 16.30.
    • we wtorek – wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła
    • w środę – wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
    • w czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. O 17.30 ostatnia procesja, poświęcenie wianków i błogosławieństwo udzielane małym dzieciom.
    • w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca  Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu post piątkowy.
  • W sobotę 17 czerwca w naszej parafii – Uroczystość Niepokalanego Serca NMP. /dzień parafialnego odpustu/. Ten dzień będzie miał w naszej parafii charakter świąteczny. Niech każdy z parafian będzie w tym dniu na Mszy św. Msze Św. w naszym kościele o 7.00, 9.00,  o 11.00/ Suma Odpustowa z procesją/ i 18.00. Gorąc0 zachęcamy do udziału we Mszy św. w tym dniu. Bądźmy w tym dniu przy naszej Matce i powierzmy się pod jej opiekę. Prosimy także o piękną oprawę procesyjną.
  • Możliwość spowiedzi przed odpustem parafialnym codziennie przed Mszami świętymi rano i wieczorem.
  • We wtorek dzień Fatimski. O 17.20 różaniec fatimski.
  • W środę o 17.20 Wspólnota Nieustającego Różańca odmówi różaniec w intencji Ojczyzny.
  • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 18.00 Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Po Mszy św. w kaplicy Koronka do Bożego Miłosierdzia i uczczenie relikwii Św. Faustyny. Intencje na Mszę św. zbiorową do Bożego Miłosierdzia można złożyć do puszki w kaplicy przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
  • W przyszłą niedzielę na Mszę św. o 10.30 zapraszamy dzieci i młodzież naszych szkól i przedszkoli z rodzicami, dyrekcje, nauczycieli i poczty sztandarowe. Będziemy dziękować Bogu za zbliżający się koniec roku szkolnego i modlić się o Bożą opiekę na czas wakacji.
  • Spotkanie dla uczniów klas VII w ramach pierwszego roku przygotowania do bierzmowania we wtorek. Rozpoczęcie Mszą św. o 18.00.
  • W przyszłą niedzielę panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Kokotowa będą po Mszach św. przed kościołem zbierać ofiary od mieszkańców Kokotowa na kwiaty do kościoła.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela. Jest także dodatkowe numer Niedzieli dotyczący historii naszego narodu i patriotyzmu w cenie 15 zł.