2 czerwca – IX Niedziela Zwykła

• Nabożeństwa czerwcowe z procesją o 17.30 w dni powszednie, a dzisiaj o 16.30.
  • w poniedziałek – wspomnienie Św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
  • w czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. O 17.30 ostatnia procesja, poświęcenie wianków i błogosławieństwo udzielane małym dzieciom.
  • w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca  Pana Jezusa.

Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu post piątkowy.

W sobotę 8 czerwca w naszej parafii – Uroczystość Niepokalanego Serca       NMP. /dzień parafialnego odpustu/.

Ten dzień będzie miał w naszej parafii charakter świąteczny. Niech każdy z parafian będzie w tym dniu na Mszy św. Msze Św. w naszym kościele o 7.00, 9.00,  o 11.00/ Suma Odpustowa z procesją/ i 18.00.

Sumę odpustową odprawi Ks. Neoprezbiter Piotr Gwiżdż. Będzie to zarazem jego Msza Św. prymicyjna w naszej parafii. Po procesji Ks. Prymicjant udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.

Gorący zachęcamy do udziału we Mszy św. w tym dniu. Bądźmy w tym dniu przy naszej Matce i powierzmy się pod jej opiekę. Prosimy także o piękną oprawę procesyjną.

• W czwartek I czwartek miesiąca. O 17.00 Godzina Święta.
  • W piątek I piątek. Od 16.30 spowiedź z racji I piątku.
  • W piątek od 9.00 odwiedziny chorych z komunią św. I piątkową.
  • W przyszłą niedziele po Mszy św. o 7.00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Węgrzcach Wielkich zaprasza na Festyn Rodzinny 9 czerwca/niedziela/ od 14.00 na boisku Węgrzcanki.
  • Na stoliku prasa katolicka; Gość Niedzielny , Niedziela. Jest także nowy Gotów na miesiąc czerwiec.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Józefę Janiszyn. Dobry Jezau…