29 X 2023 r. – 30. Niedziela Zwykła

• Dzisiaj o 15.30 Msza święta w kaplicy na cmentarzu.
  • Dzisiaj o 16.30  nabożeństwo różańcowe, a jutro i we wtorek o 17.30
  • W poniedziałek i wtorek od 17.00 do 18.00 możliwość spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
    • W środęUroczystość Wszystkich Świętych.

W tym dniu Msze Święte w kościele o 7.00, 9.00 i 17.00 natomiast na cmentarzu o 11.00 i 14.00. Przed Mszą św. o 13.30 na cmentarzu procesja z wypominkami za zmarłych. O 19.00 KSM poprowadzi na cmentarzu modlitwę różańcową za zmarłych.

• W czwartek – 2 XI – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych/Dzień Zaduszny/

W tym dniu Msze Św. w kościele o 7.00 i 18.00. Natomiast na cmentarzu Msza św. o 10.00, a po niej procesja z wypominkami za zmarłych.

• W czwartek – I czwartek miesiąca. Od 17.00 Godzina Święta i nasza comiesięczna modlitwa za powołanych do kapłaństwa i o dar nowych powołań kapłańskich i zakonnych.
  • W piątek  I piątek miesiąca. Od 17.00 możliwość spowiedzi z racji I piątku.

Od 9.00 w I piątek odwiedziny chorych z Komunią Św. I piątkową.

• w sobotę – wspomnienie Św. Karola Boromeusza. To I sobota miesiąca. O 17.10 medytacja i różaniec I sobotni wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.
  • Ofiary złożone na tacę i do puszek na cmentarzu w dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny są przeznaczone na utrzymanie naszego parafialnego cmentarza. W tym roku udało nam się odnowić kaplicę cmentarną i wykonać jedną alejkę między grobami. Na wiosnę chcielibyśmy kontynuować wykonanie alejek z kostki brukowej pomiędzy sektorami.
  • Odpusty za zmarłych można zyskać  pod zwykłymi warunkami od 1 do 8 listopada. Przez cały miesiąc listopad w dni powszednie na zakończenie wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu o 17.50 będą wypominki jednorazowe za zmarłych i dziesiątek różańca. Intencje pogrzebowe, które w listopadzie będą odprawione poza parafią są wywieszone w gablotce i umieszczone na stronie internetowej naszej parafii. W sobotę 4 XI o 8.30 comiesięczna Msza Święta za zmarłych. Rodziny przeżywające czas żałoby zapraszamy do wspólnej modlitwy. Intencje tej Mszy św. są w gablotce i na stronie internetowej parafii. Dziękujemy za wystrój kwiatowy kościoła  mieszkańcom Kokotowa.
  • Młodzież z KSMu prowadzi przed cmentarzem dziś, we Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny sprzedaż zniczy. Kupując u nich znicze wspomagamy ich działalność w naszej parafii.
  • Wszystkie dzieci zapraszamy do wzięcia udziału w Orszaku Świętych, który odbędzie się w przyszła niedzielę 5 XI podczas Mszy Św. o 10.30. Dzieci przebierają się za ulubionego  świętego i przygotowują w miarę możliwości kilka zdań na jego temat.
  • Na stoliku prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela oraz dla dzieci na listopad Mały Gość Niedzielny i Staś.

Na nowy tydzień niech wam Bóg błogosławi.