13.08.2023 – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

• W poniedziałek o 17.30 modlitwa różańcowa w intencji Ojczyzny prowadzona przez Wspólnotę Nieustającego Różańca.
    • w poniedziałek – wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika
    • we wtorek 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. U nas Msze Św. o 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Na Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.
    • w czwartek – Święto Św. Jacka, kapłana, patrona Archidiecezji Krakowskiej,
  • W Środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia. O 18.00 Msza św. o Bożym Miłosierdziu. Intencje na Mszę św. zbiorową można złożyć do puszki przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka; Gość Niedzielny.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.