1 września 2024 r. – 22. Niedziela Zwykła

• We wtorek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,,
  • W czwartek I czwartek miesiąca. Od 17.00 Godzina święta i nasza modlitwa za powołanych do kapłaństwa i o dar nowych powołań kapłańskich i zakonnych.
  • w piątek – I piątek miesiąca od 17.00do 18.00 spowiedź I piątkowa.
  • Od 9.00 w piątek odwiedziny chorych z Komunią św. I piątkową.
  • W sobotę – I sobota miesiąca. O 17.15 przed Najświętszym Sakramentem różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.
  • W sobotę o 8.30 comiesięczna Msza Święta za zmarłych. Rodziny przeżywające czas żałoby zapraszamy do wspólnej modlitwy. Intencje tej Mszy św. są w gablotce i na stronie internetowej parafii.
  • W przyszła niedzielę na Mszę św. o 10.30 zapraszamy I klasistów – poświecimy dla nich tornistry z książkami i przyborami szkolnymi.
  • Msza święta niedzielna o 10.30 odprawiana jest szczególnie dla dzieci. Zapraszamy dzieci z rodzicami do wspólnej modlitwy.
  • Codziennie w dni powszednie od 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu. We wtorek na zakończenie adoracji litania do Św. Józefa.
  • W przyszłą niedzielę o 10 Msza Święta w kaplicy w Małej Wsi.
  • W przyszłą niedziele o 17.00 Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja w naszej parafii w 25 rocznicę powstania. Po Mszy św. spotkanie Koła w Sali nad zakrystią.
  • W przyszłą niedzielę będą z nami modlić się Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi. Nasza parafianka Siostra Anna w październiku wyjeżdża na misje do Kenii w Afryce. Po Mszach świętych na ręce sióstr przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na potrzeby ich misji w Kenii.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela. Dla dzieci Staś i Mały Gość Niedzielny Dzisiaj także na stoliku nasz parafialny miesięcznik Gotów na wrzesień.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: + Krzysztofa Ścigalskiego. Dobry Jezu…
  • Niech Boże błogosławieństwo wspiera Was w kolejnym tygodniu dążenia do świętości.