9.04.2023 – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

• Drodzy Parafianie!

Na radosne święta Zmartwychwstania Pana naszego Jezusa Chrystusa życzymy Wam, by Jego blask zwyciężający śmierć rozjaśniał doliny zmartwień, przenikał cienie codziennych trudów, umacniał w chwilach boleści, podnosił w czasie słabości i prowadził ku wiecznej radości. Błogosławionych świat Wielkanocnych Wam życzymy!

• Jutro – poniedziałek w oktawie Wielkiej Nocy, II dzień Świąt. Msze Św. według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona na Uniwersytet Papieski JPII w Krakowie.
  • W przyszłą niedzielę przypada Święto Bożego Miłosierdzia.  Nowenna przed Świętem Miłosierdzia dziś i jutro przed Mszą św. o 9.00, a w tygodniu przed Mszą św. wieczorną o 17.45.
  • W Niedzielę Miłosierdzia zapraszamy na nabożeństwo Godziny Miłosierdzia o 15 .00 do naszego kościoła.
  • W piątek z racji Oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W piątek o godz. 17:30 Wspólnota Nieustającego Różańca poprowadzi modlitwę różańcową w intencji naszej Ojczyzny. Zapraszamy.
  • Polecamy świąteczną prasę katolicką. Na stoliku pod chórem Gość Niedzielny, Niedziela.