7 lipca 2024 r. – XIV Niedziela Zwykła

• w poniedziałek – św. Jana z Dukli, prezbitera
    • w czwartek– święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
    • w piątek – wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
    • w sobotę – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  • Zmianki różańcowe w kościele po Mszy o godz. 7 i 9, a w kaplicach według zwyczaju.
  • Msza Święta w kaplicy w Węgrzcach Wielkich dzisiaj o 15.00.
  • W sobotę dzień fatimski. O 17.20 przed Najświętszym Sakramentem różaniec fatimski,  Maryjna procesja i Msza św.
  • Wspólnota Nieustającego Różańca poprowadzi modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny w przyszłą niedzielę o 16.30.
  • W zakrystii można jeszcze zapisać się na pielgrzymkę autokarową do Płok, która odbędzie się 3 sierpnia.
  • Wyjazd na pielgrzymkę do Częstochowy w przyszła niedzielę, 14 lipca o godz. 6.15 z parkingu przy naszym kościele.
  • Na stoliku prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela i Gotów na lipiec i sierpień.