28 lipca 2024 r. – XVII Niedziela Zwykła

• Dzisiaj o 15.30 Msza Święta w kaplicy na cmentarzu.
    • w poniedziałek– wspomnienie Św. Marty, Marii i Łazarza
    • w środę – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana
    • w czwartek – wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
    • W środę o 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
    • W czwartek I czwartek miesiąca. Od 17.00 do 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu ”Godzina święta” i nasza comiesięczna modlitwa w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie.
    • W piątek I piątek miesiąca. Od 17.00 do 18.00 spowiedź I piątkowa.

Także w piątek od 9.00 odwiedziny chorych z Komunii św. I piątkową.

• W sobotę I sobota miesiąca. O 17.15 przed Najświętszym Sakramentem wynagradzająca modlitwa różańcowa Niepokalanemu Sercu NMP.
  • W sobotę o 8.30 comiesięczna Msza Święta za zmarłych. Rodziny przeżywające czas żałoby zapraszamy do wspólnej modlitwy. Intencje tej Mszy św. są w gablotce i na stronie internetowej parafii.
  • Intencje pogrzebowe odprawiane w sierpniu poza parafią są wywieszone w gablotce i umieszczone na stronie internetowej parafii.
  • W kościele Św. Klemensa w Wieliczce trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę. Zapisać można się w dni powszednie pomiędzy ranną a wieczorną Mszą św. w zakrystii.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Dla dzieci Staś na sierpień.
  • Bardzo serdecznie dziękujemy mieszkańcom Kokotowa za wystrój kwiatowy kościoła w lipcu. W sierpniu troskę o kwiaty do kościoła powierzamy mieszkańcom Małej Wsi.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.