25 sierpnia 2024 r. – XXI Niedziela Zwykła

• Od przyszłej niedzieli Msze św. w naszym kościele o 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00.
  • Dzisiaj o 15.30 Msza św. na cmentarzu.
  • w poniedziałek – Uroczystość NMP Częstochowskiej. Po Mszach św. o 6.30 i 18.00 odmówimy Jasnogórskie Śluby Narodu.we wtorek – wspomnienie Św. Monikiw środę – wspomnienie Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoław czwartek – wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chcrciciela
  • W przyszła niedzielę 1 IX Msza św. o 10.30 będzie odprawiona z prośbą o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla dzieci i młodzieży z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Zapraszamy uczniów naszych szkól i przedszkoli z rodzicami oraz dyrekcje i nauczycieli naszych szkół i przedszkoli  na wspólna modlitwę. Zapraszamy poczty sztandarowe.
  • Od 2 IX w dni powszednie o 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W niedziele 1 IX Schola Hosanna śpiewem podczas Mszy św. o 17.00 oraz krótkim uwielbieniem po Mszy św. podsumuje swoje 3 dniowe warsztaty. Scholi będzie towarzyszył prowadzący warsztaty Hubert Kowalski. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Zmianki tajemnic różańcowych w przyszła niedzielę po Mszy św. o 7.00 i 9.00, a w kaplicach według zwyczaju.
  • Dziękujemy za wystrój kwiatowy kościoła w sierpniu mieszkańcom Małej Wsi oraz nowożeńcom. We wrześniu troskę o kwiaty do kościoła powierzamy mieszkańcom Węgrzc Wielkich.
  • Decyzją Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego Ks. Michał został mianowany Diecezjalnym Asystentem KSMu, pozostając jednocześnie w naszej parafii jako wikariusz. Ks. Michałowi gratulujemy i życzymy Bożej opieki w posłudze dla dobra młodzieży w naszej diecezji i naszej parafii.
  • Również decyzją Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego z dniem 25 VIII Ks. Dominik Bucki neoprezbiter został mianowany wikariuszem naszej parafii. Ks. Dominika serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy Bożej opieki oraz wstawiennictwa Matki Bożej w jej Niepokalanym Sercu na czas posługi kapłańskiej w  naszej parafii.
  • Na stoliku prasa katolicka; Gość Niedzielny i Niedziela.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.