25.06.2023 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

• Od przyszłej niedzieli przez lipiec i sierpień niedzielne Msze św. o 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00.
  • Dzisiaj o 15.30 Msza św. na cmentarzu.
  • Do piątku nabożeństwa czerwcowe o 17.30. Dziś o 16.45.
  • Przez lipiec i sierpień nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu o 17.30. Wrócimy do tej adoracji od 1 września.
    • w środę – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
    • czwartek– Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. w naszym kościele o 7.00, 9.00 i 18.00.
  • W piątek Wieczór Uwielbienia.
  • W sobotę I sobota miesiąca. O 17.15 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem medytacja i różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.
  • Dziękujemy za wystrój kwiatowy kościoła w czerwcu mieszkańcom Małej Wsi. W lipcu troskę o kwiaty do kościoła powierzamy mieszkańcom Śledziejowic.
  • W sobotę o 8.30 comiesięczna Msza Święta za zmarłych. Rodziny przeżywające czas żałoby zapraszamy do wspólnej modlitwy. Intencje tej Mszy św. są w gablotce i na stronie internetowej parafii.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Zbigniewa Piekło. Dobry Jezu…
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej. Na stoliku pod chórem Gość Niedzielny i Niedziela oraz dla dzieci na lipiec Mały Gość Niedzielny i Staś.
  • Na nowy tydzień , czas wakacyjny niech nam Chrystus błogosławi.