23.04.2023 – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

• W dzisiejszą niedzielę gościmy w naszej parafii Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi. Razem z siostrami modlimy się w intencji misji św., o dar nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Na ręce sióstr przed kościołem można złożyć ofiarę wspomagającą dzieło Misji św.
  • W przyszłą niedzielę Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  • W przyszłą niedzielę o 15.30 Msza św. na cmentarzu. Podczas tej Mszy św. w przyszłą niedziele będziemy się modlić w intencji zmarłych wypominanych w rocznych wypominkach.
  • Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu
  • W piątek po Mszy św. o 18.00 Wieczór Uwielbienia.
  • Kalendarz liturgiczny:
    • w poniedziałek – Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
    • we wtorek – Święto Św. Marka, ewangelisty
    • w sobotę – Święto Św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy
  • W przyszła niedziele jako ostatnią miesiąca taca inwestycyjna.Spotkanie dla uczestników majowej pielgrzymki na Bałkany w poniedziałek o 18.45 w dolnym kościele. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Kontakt z Ks. Bartłomiejem
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Wiesławę Szeląg i Stanisława Bednarczyka. Dobry Jezu…
  • Na stoliku prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny