22 września 2024 r. – 25. Niedziela Zwykła

• W poniedziałek – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, kapłana
    • w piątek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana w sobotę – wspomnienie Św. Wacława, męczennika
    • w przyszłą niedzielę – Święto  Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu przypada dzień imienin Ks. Michała. Otoczmy jego osobę w tym dniu szczególną modlitwą i życzliwością serca. Msza św. w intencji Ks. Michała z okazji imienin będzie odprawiona w przyszłą niedziele o 9.00.
  • Spotkanie dla rodziców klas VIII przygotowujących się do bierzmowania w czwartek po Mszy Św. o 18.00 w kościele.
  • W przyszłą niedziele o 15.30 Msza Św. w kaplicy na cmentarzu.
  • Także w przyszłą niedzielę taca inwstycyjna.
  • Dzisiaj ofiarą do puszki przed kościołem wspomagamy ofiary powodzi w Polsce.
  • Członków grup parafialnych oraz każdego parafianina zapraszamy do prowadzenia nabożeństw różańcowych w kościele w październiku. W zakrystii można zapisać się na listę w konkretnym terminie.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Danutę Szupke. Dobry Jezu…
  • Na stoliku prasa katolicka; Gość Niedzielny i Niedziela.
  • Na nowy tydzień życzymy Bożej opieki i Bożego błogosławieństwa.