17.03.2024 r. – V Niedziela Wielkiego Postu

• Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Niech to będzie dla nas czas otwartości na Boże Słowo, które ma moc przemiany naszych serc. Witamy w naszej wspólnocie Ks. Tomasza życząc Bożej opieki na czas spotkań rekolekcyjnych/podać plan rekolekcji/
  • W poniedziałek o 9.15 spowiedź i o 10.00 Msza święta dla starszych i chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Chorych, którzy nie mogą dotrzeć na to spotkanie można jeszcze dziś zgłosić w zakrystii odwiedzimy ich z posługą w poniedziałek od 10.00.
  • Dzisiaj o 16.00 Gorzkie Żale. Nie ma Drogi Krzyżowej o 15.30. Po Mszy Św. o 17.00 plenerowa Droga Krzyżowa ulicą Nowy Świat i Spokojną i zakończenie na cmentarzu. Zachęcamy do licznego udziału w tej naszej wspólnej modlitwie pasyjnej.
  • We wtorek Uroczystość Świętego Józefa.
  • W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Na każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie palm. O 10.30 uroczysta Msza św. z procesją i poświęceniem palm. Po tej Mszy św. o 10.30  przed kościołem będzie konkurs na własnoręcznie wykonane palmy prowadzony przez młodzież z KSM.
  • O 13.00 w przyszłą niedzielę w dolnym kościele Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu młodzieży z KSM
  • W piątek po Mszy św. o 18.00 w naszym kościele wieczór uwielbienia.
  • W środę ofiary składane na tace będą przeznaczone na cele rekolekcyjne.
  • Szkoła Podstawowa  w Śledziejowicach wraz z Radą  Rodziców zapraszają  w przyszłą niedzielę na kiermasz wielkanocny przed naszym kościołem po Mszach świętych. Można zakupić palmy i stroiki wielkanocne.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Józefę Kaczor. Dobry Jezu…

Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.