16.04.2023 – II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

• Dzisiaj o 15.00 w kaplicy Jezusa Miłosiernego Godzina Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Codziennie o 17.30 półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 18.00 Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Po Mszy św. w kaplicy Koronka do Bożego Miłosierdzia i uczczenie relikwii Św. Faustyny. Intencje na Mszę św. zbiorową do Bożego Miłosierdzia można złożyć do puszki w kaplicy przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
  • W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy 79 Tydzień Miłosierdzia.
  • W przyszła niedzielę 23 IV będziemy gościć w naszej parafii Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi. W tym Zgromadzeniu misyjnym jest nasza parafianka siostra Anna Zając. Będziemy wspólnie z siostrami modlić się w intencji misji świętych, a siostra pracująca na misjach na Madagaskarze da świadectwo o swojej pracy misyjnej. Po Mszach świętych przed kościołem na ręce sióstr będzie można złożyć ofiarę wspomagając ich pracę misyjną.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy  w naszej parafii ++ Marię Zabzdyr i Bronisława Feliksiaka.. Dobry Jezu…
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka.