15 września 2024 r. – 24. Niedziela zwykła

• W poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
    • w środę – Święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
    • w piątek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i towarzyszy
    • w sobotę – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
  • W piątek III piątek miesiąca – dzień szczególnej czci Bożego Miłosierdzia. O 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia . O 18.00 Eucharystia. Intencje na Mszę zbiorową można złożyć do puszki w kaplicy.
  • Młodzież od klas 6 wzwyż zapraszamy na spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Te spotkania w piątki o 19.00 w Sali na 2 piętrze.
  • Spotkanie dla rodziców uczniów klas III, które przystąpią do I Komunii Św. w naszej parafii w poniedziałek 16 IX o 18.30 w kościele.
  • Wieczór Uwielbienia w najbliższy piątek po wieczornej Mszy Św.
  • Codziennie w dni powszednie w naszym kościele o 17.30 półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie dzień modlitwy za młodzież. Na ręce przedstawicieli naszej młodzieży w tym dniu przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszki na cele duszpasterstwa młodzieży w naszej parafii i archidiecezji Krakowskiej.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
    • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.