13 października 2024 r. – 28. Niedziela Zwykła

• Dzisiaj o 16.20 Nabożeństwo fatimskie.
    • Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 16.30.

W poniedziałek Wspólnota Nieustającego Różańca poprowadzi różaniec w intencji Ojczyzny.

• W zakrystii po Mszach Św. przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe. Kartki wypominkowe można zabrać ze stolika obok prasy katolickiej.
  • Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Ofiarą do puszki przed kościołem wspomagamy Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia , na stypendia dla zdolnej biednej młodzieży.
    • we wtorek – wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
    • w środę – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej
    • w czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
    • w piątek – Święto św. Łukasza, ewangelisty,
  • W środę po różańcu nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Tydzień Misyjny.
  • W piątek III piątek miesiąca – dzień szczególnej czci Bożego Miłosierdzia. O 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia, różaniec . O 18.00 Eucharystia. Intencje na Mszę zbiorową można złożyć do puszki w kaplicy.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Antoninę Czopik,  Zbigniewa Pytla, Annę Raźny i Józefę Wdowiarz. Dobry Jezu…
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  • Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.