WIZYTA DUSZPASTERSKA – plan “Kolędy 2022”

Umieszczamy planowany harmonogram tegorocznej wizyty duszpasterskiej.

Prosimy potraktować „Kolędę” jako okazję do spotkania, wspólnej modlitwy i troski o dobro Parafii. W każdą niedzielę Wy, drodzy Parafianie, przychodzicie do kościoła. Raz w roku chcemy to zmienić i przyjść do Was. Módlmy się, aby ten czas zbliżył nas do Pana Boga i do siebie nawzajem.

Z modlitwą – Księża Duszpasterze

Informacje dodatkowe:

– „kolęda” przy zachowaniu środków ochrony – maseczki, dystans,
– podana kolejność numerów domów jest orientacyjna – może ulegać zmianom w zależności od rozmieszczenia domów,
– prosimy w domach o nakrycie stołu białym obrusem, świecę, krzyżyk, wodę święconą,
– woda święcona jest w przedsionku kościoła w naczyniu,
– dołożyliśmy wszelkich starań, by harmonogram kolędy był jak najlepiej przygotowany – prosimy jednak o cierpliwość i wyrozumiałość: taka forma „kolędy” to również dla nas nowość i wyzwanie logistyczne.
Będzie możliwość uczestnictwa we Mszy św. z Bożym błogosławieństwem dla rodzin tak jak w ubiegłym roku. Te Msze św. będą 30 XII , 7 I i 15 I o 18.00 w naszym kościele.
ksiądz pójdzie w tym roku sam, bez ministrantów, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.
– dla ministrantów ofiarę za ich całoroczną posługę będzie można złożyć w niedzielę 2 i 9 stycznia po Mszach świętych na ich ręce do puszki przed kościołem.

PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ DOSTĘPNY PO POBRANIU PLIKU:

Można przeczytać przed kolędą: https://www.niedziela.pl/artykul/23744/nd/Duszpasterska-wizyta-duszpasterska-szansa